Temelleri 2000 yılında atılan Darte Grup 15 yılı aşan yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek girdiği sektörlerde en büyük ve başarılı gruplarından biri haline geldi. Mobilya üretimi ile çıktığımız bu yolda İran'ın en büyük ve dünya standartlarında üretim yapan tesislerinden biri haline gelmiştir. Sonraki yıllarda farklı alanlarda faaliyetlerini genişletmiştir. Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten Darte Topluluğu, ülkesinde yakaladığı başarıyı dünyada yakalama hedefine adım adım giderek bir dünya oyuncusu olma yolunda hızla ilerlemektedir.

2014'te Darte Grup'un Türkiye yatırımı olarak kurulan Darte Global, çalışanlarıyla birlikte, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlıyor. Bugün Darte Grup olarak Türkiye, Çin ve Amerika yatırımları ile dünyanın farklı bölgelerinde kurduğu iş ilişkileri sayesinde, ülkesi, müşterileri, ortakları, bayilikleri ve sanayi için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefliyor.

Bunun için en önemli hedef ve ilkelerimiz,

"Müşterilerimiz velinimetimizdir."

Müşterilerimiz için kalite ve istikrarlı çalışmak ilk önceliğimizdir.

Satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak ve ürünlerimize sahip çıkmak görevimizdir.

Her zaman "en iyi" olmak için çalışırız.

Kalite, hizmet, müşteri ilişkileri, zaman gibi birçok parametreyi ortak paydada buluşturarak şirket güvenilirliğimizi korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda doğru yatırım ve personellerimizle her zaman en iyiyi hedefleriz.

Bunun için başlangıç noktası insandır. Her zaman çalışanlarımızın kalitesiyle yaptığımız işin kalitesinin paralelliğine inanırız. En iyi personel ve yetişmiş insan gücüyle çalışmayı prensip edinerek, , insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkân tanımak ve iş birliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, Darte Topluluğu'nun geleceği için birincil yolumuzdur.

Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak temel ilkelerimizdendir.

Bütün ilişkilerimizde adil, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak temel ilkelerimizdendir.

Bugüne ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir.

Ülkemiz ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.

Hızlı İletişim