Darte Madencilik Dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojilerine uygun hammadde üretimini ve tedariğini kendine misyon edinmiştir. Ülkelerin kalkınmasında ve başta insan olmak üzere tüm canlıların güvenliği yönündeki önemini kavramış vizyonumuzla, Ekonominin global ve rekabetçi yapısı içinde yerli ve yabancı pazarlarda aranır ürünleri en iyi kalite ve fiyat avantajlarıyla siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Mermer dayanımı, zarafeti ve potansiyel zenginliği ile asırlardan beri insanoğlunun vazgeçilmez sanat kollarından birini ve yapı elemanlarını oluşturmuştur. Hititler, eski Mısırlılar, Mezopotamya Medeniyeti, Persler, Eski Yunanlılar, Romalılar, Selçuklular, Osmanlılar ve diğer bir çok medeniyet günümüze kadar gelen ve çağlarına ışık tutan heykellerinde ve yapılarında mermerin zarafetini kullanmışlardır.

Darte Madencilik olarak tarihten ilham alarak çıktığımız bu yolda tüm dünyaya ulaştırdığımız üstün kaliteli 200 çeşit doğal taş koleksiyonu; mermer fayans ve plakalar, traverten fayans ve plakalar, onyx, granit ürünlerini global pazarda satışa sunmaktayız. Bununla beraber çimento ve klinker, alüminyum, çinko, kurşun, bakır, katot v.b birçok madenide işlenmiş yada işlenmemiş olarak tedariğini sağlamaktayız.

 

  • Mermer
  • Onyx
  • Granit
  • Traverten

Hızlı İletişim