Mobilya sanayi son dönemlerde hızlı bir dönüşüm geçirerek eskiye oranla çok daha bilgi ve sermaye yoğun bir moda sektörü olma yolunda ilerlemektedir. Bu dönüşümün arkasında yatan en önemli unsur mobilya sanayinin hızlı bir küreselleşme süreci yaşamasıdır. 

Darte olarak küreselleşen mobilya sanayinde dünya standartlarına sahip her çeşit modern ve klasik mobilyalar üreten İran tesislerimiz ve güçlü pazarlama ağımızla ülke sathına ve dünyaya ürün satar konuma ulaşmış bulunmaktayız. Yurtiçi ve yurtdışı pazarlarındaki uzman, inovatif ekibiyle Darte Mobilya, müşterilerine en kaliteli, şık ve ekonomik mobilyaları sunmaktadır. 2016 yılında İran'da kalite ve yönetim sistemi dalında Altın Levha ödülüne layık görülmüştür. Halen 200 den fazla çalışanımızla kalite, tasarım ve seri üretimde lider konumda bulunmaktadır. 

Ana prensibimiz olan müşteri memnuniyetini her zaman sağlamak için dünyanın dört bir yanından gelen talepleri ciddiyetle değerlendirmekte ve istenilen ürünleri en kısa sürede müşterilerimizle buluşturmaktayız.

www.dartemobilya.com

Hızlı İletişim